skip to Main Content
Sportpark 't Paradyske
Seizoenkaartactie Sc Heerenveen

Seizoenkaartactie sc Heerenveen

Bestel jij een seizoenkaart bij sc Heerenveen? Zo steun je ook SV Langezwaag.Als lid van SV Langezwaag ben je natuurlijk fan van onze eigen mooie vereniging. Grote kans dat je ook supporter bent van sc Heerenveen, de club waarmee wij samenwerken. Wist je dat wanneer je een seizoenkaart bestelt bij sc Heerenveen je ook SV Langezwaag kunt steunen?Ook komend seizoen is SV Langezwaag als sportief partner verbonden aan de grootste sportclub van Fryslân, sc Heerenveen. Bij onze samenwerking moeten kennis, binding en beleving leiden tot ontwikkeling. Kortom, we maken elkaar als voetbalclubs sterker.Vul na het bestellen het formulier in.Met het verlengen of bestellen van jouw seizoenkaart bij sc Heerenveen kun je ook jouw eigen amateurvereniging steunen. Zodra je je seizoenkaart hebt besteld vul je het formulier in op www.sc-heerenveen.nl/sportscc en gaat er 10 euro per verlengde seizoenkaart naar SV Langezwaag. Link verlengen / bestellen seizoenkaart: www.eenmetheerenveen.nl.Link formulier cash-back SV Langezwaag: www.sc-heerenveen.nl/sportscc Vul bij sportief partner de naam SV Langezwaag in.