skip to Main Content
Sportpark 't Paradyske
Online Pubquiz

Online pubquiz

Hallo dorpsgenoten,

Om in deze tijd van lockdown en avondklok wat afleiding te vinden, heeft SV Langezwaag een online pubquiz georganiseerd op vrijdag 19 maart. Deelname is gratis voor iedereen en we hebben een paar mooie prijzen.

Je kunt je opgeven bij pubquiz@svlangezwaag.nl.

Na opgave krijg je een mail met daarin een link voor een online meeting waarin je de pubquiz kunt volgen. Daarnaast ontvang je een pin waarmee je de vragen kunt beantwoorden. Het is wel handig om bijvoorbeeld via een laptop de quiz te volgen en de antwoorden te geven via je mobiel of ander device.

Als je als team wilt deelnemen, geef dan van iedere deelnemer naam en email adres op. Iedere deelnemer ontvangt de link om de pubquiz te kunnen volgen. Maar alleen de teamcaptain ontvangt de pin om de antwoorden door te geven. Verzin zelf een manier om op afstand te overleggen (bij elkaar komen kan nu even niet ivm de avondklok), bijvoorbeeld via een whatsapp groep of in een groepsgesprek.

Met vriendelijke groet,

Bestuur SV Langezwaag