skip to Main Content
Sportpark 't Paradyske
Langsweachster Iepen Sportdei

Langsweachster Iepen Sportdei

Zaterdag 19 september vond de eerste editie van de Langsweachster iepen (sport)dei plaats. De sportieve middag werd afgetrapt met een groep enthousiaste dames die hardloopondersteuning kregen van Wietze. Tegelijkertijd startte in de zaal de volleybal; de energieke kids gingen onder begeleiding van Wybe hiermee aan de slag. Vervolgens werd er badminton gegeven door Ria en Dolf met ondersteuning van Wil vanuit Gorredijk die speciaal voor de jeugd kwam helpen. Daarna ging Map met de jeugd tennissen, terwijl Ettie zich over de volwassenen ontfermde. De middag werd afgesloten met een bootcamples van Valerie speciaal voor de jeugd.

Grote dank aan de inzet van de sportdocenten van deze middag die allemaal even enthousiast de lessen hebben verzorgd!