skip to Main Content
Sportpark 't Paradyske
Kaartverkoopactie Sc Heerenveen – RKC (21 Mrt)

Kaartverkoopactie sc Heerenveen – RKC (21 mrt)

Op 21 maart speelt sc Heerenveen thuis tegen RKC, de hekkensluiter van de Eredivisie. De wedstrijd wordt gespeeld op zaterdagavond om 20:45, dus een leuk idee voor een voetbalavondje voor de oudere jeugd en senioren van onze club! 

Omdat sv Langezwaag partner is van sc Heerenveen mogen onze leden, vrijwilligers en supporters met flinke korting naar deze wedstrijd toe. Bovendien ontvangt sv Langezwaag €2,- voor elk kaartje dat verkocht wordt via onze actielink. 

Ben jij erbij?

Klik op onderstaande link om gebruik te maken van deze actie:

Actielink sv Langezwaag

Eerst overleggen? Klik hier om de actie door te sturen via WhatsApp

Agenda

De volgende Kaartverkoopactie van sv Langezwaag start op 3 april, voor sc Heerenveen – PSV (zondag 3 mei, 14:30). Een leuk voetbaluitje voor de jongste jeugd! 

Heb je een seizoenkaart? In april start onze seizoenkaartactie!