skip to Main Content
Sportpark 't Paradyske

‘Dat schiet lekker op zo!’

Op maandagavond 30 oktober is in het dorpshuis de campagne ‘Positief coachen’ van start gegaan met de voorstelling ‘Dat schiet lekker op zo’. Er waren deze avond zo’n 50 vrijwilligers, leiders, trainers en ouders van SV Langezwaag aanwezig.

In deze humoristische voorstelling vertelt een vader op luchtige wijze over wat hij allemaal meemaakt, thuis en bij de voetbalclub van zijn zoon (waar hij ook de coach van is).
De voorstelling werd met humor, muziek en veel interactie met het publiek gebracht. De essentie van het verhaal over positief coachen kwam goed over op de zaal.

De campagne ‘Positief coachen’ wordt voortgezet met wekelijks een kort filmpje, gedurende de periode van een jaar. Iedereen die bij de voorstelling aanwezig was, krijgt dit filmpje in de mail. Om het ook voor anderen mogelijk te maken de campagne te volgen, zetten we deze filmpjes ook op de site van SV Langezwaag. Daarnaast volgen er het komende jaar nog een aantal acties.

Al met al kijken we terug op een zeer geslaagde avond!

Wil je meer weten? Neem gerust contact op met Wietske Hoekstra of Karen Boersma.